Meist

AS Cresco on Eesti ja teiste Balti riikide kapitalitööstuses tegutsev sõltumatu investeerimisfirma, mis asutati Eesti finantsturu professionaalide poolt 1995. aastal.

Cresco investeeringud on alati aktiivsed ning hõlmavad nii riskikapitali investeeringuid kiirelt kasvatates sektorites, sh tehnoloogiasektoris, kui ka kapitali kaasamist ümberkujundamist vajavatesse ettevõtetesse. Cresco struktureerib enda ja investorite vahendeid konkreetsest investeeringust ja/või korporatiivsest sündmusest lähtudes.

Cresco sidusettevõte – AS Cresco Väärtpaberid – pakub oma klientidele varade haldamist, aktsiate ostmist/müümist ning investeermispangandusteenust. AS Cresco Väärtpaberid on Finantsinspektsiooni poolt litsentseeritud väärtpaberituru kutseline osaline. AS Cresco Väärtpaberid on Tallinna Börsi, mis täna kuulub NASDAQ OMX Group börsikontserni, asutajaliige, Nasdaq Balti börside ühendliige ning alternatiivturu Nasdaq First North nõustaja Eestis.

AS Cresco Väärtpaberid on loomas oma fondihaldusettevõtet Luksemburgi, mis hakkaks haldama kahe allfondiga fondi. Era- ja riskikapitali fondidesse investeerimist pakutakse professionaalsetele institutsioonidele ja varakatele erainvestoritele.

Crescot iseloomustavateks märksõnadeks on konservatiivsus, diskreetsus ja kõrge kvaliteet. Me pakume võimekaid finantseerimislahendusi ja investeerimisvõimalusi kogemustega partneritele – nii ettevõtetele kui haritud eraisikutele.

Cresco filosoofiaks on, et meie kiirelt muutuvas maailmas pole ükski väljakutse vastu võtmiseks liialt suur ja ükski klient hea teenuse väärimiseks liialt väike.

Comments are closed.